Rowerem zdobyć można pracę

W Boguchwale ważna jest przedsiębiorczość i podejście do tematu. Ponieważ rynek pracy jest tu słaby, trzeba postawić przede wszystkim na własną przedsiębiorczość i nie oglądać się na innych. Między innymi dzięki temu powstał w Boguchwale wyjątkowy warsztat rowerowy zrodzony z pasji.

Miłość do rowerów zaszczepiona jeszcze w dzieciństwie może zaowocować w przyszłości nie tylko pasją do sportu, ale także stać się pracą marzeń. Dzięki odpowiedniemu podejściu do prowadzenia własnej działalności na boguchwalskim rynku można zjednać sobie grono klientów.

Przede wszystkim oprócz znajomości tematu liczą się kompetencje miękkie oraz dawka zaciętości. Ważne jest, aby klient obsłużony był w miarę szybko i sprawnie oraz miał poczucie i także żywe dowody na to, że można naprawić wszystko dzięki swojej pasji.

Jasno określony regulamin napraw oraz podejmowanie się naprawdę ciężkich przypadków, oprócz zarobków może dać także uznanie na miarę dobrego chirurga…od rowerów.

Dodatkowo atmosfera, którą da się odczuć w warsztacie i miłe, rodzinne traktowanie swoich klientów to ogromny plus. Zniżki dla Honorowych Dawców Krwi, zawsze świeże informacje o podwyżkach na rynku części rowerowych i promowanie zalet jazdy na rowerze sprawiają, że widać, iż nie liczy się tylko czysto biznesowe podejście do sprawy, ale też ludzkie, sąsiedzkie i życzliwe.

Jeśli każdy drobny właściciel działalności będzie funkcjonował w ten sposób, w Boguchwała stanie się miasteczkiem przyjaznych przedsiębiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *