Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/19/0547
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno - rachunkowym. Weryfikacja poprawności wystawianych dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie: min. średnie zwodowe ekonomiczne.Wniosek realizowany w ramach projektu pn.Aktywizacja osób powyżej 29 r.ż. pozostających bez pracy w powiecie stalowowolskim (V) realizowanego w ramach Działania 7.2 RPO WP na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli