Praca: Fryzjer męski

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Fryzjer męski
Miejsce pracy: Jasło
Numer: StPr/18/1153
OBOWIĄZKI:
Harmonogram stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Jasło

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Zobacz podobne oferty

Fryzjer

do uzgdn.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Barber / Fryzjer męski

dobrych umiejętności potrzebnych do pracy na stanowisku barber - fryzjer męski; znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; niekaralności. Tutaj znajdują...

Fryzjer

Strzyżenie i modelowanie włosów, koloryzacja włosów, wykonywanie fryzur okolicznościowych.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Fryzjer męski barber

strzyżenie włosów, wąsów i brody na mokro lub na sucho, tworzenie fryzur okolicznościowychWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: fryzjer...