Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Księgowa
Miejsce pracy: Roźwienica
Numer: StPr/19.1487
OBOWIĄZKI:

Księgowanie rejestrów Vat zakipów i sprzedaży księgowanie, dokumentów księgowych, prowadzenie rozrachunków z kontrachentami, sporządzanie dokumentów płac, sprawdzanie dokumentów

Miejsce pracy:

Roźwienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Zobacz podobne oferty

Treasury Back Office Accountant

At Arla, we do so much more than make some of the world’s favorite dairy products. In Shared Service Centre in Gdansk we support our colleagues worldwide by providing them with...

Specjalista ds. Ekonomicznych

Do Twoich zadań należeć będzie:weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,ewidencja księgowa  wszystkich dokumentów dotyczących realizowanych...

Z - ca Głównego Księgowego

Opis stanowiska:Koordynowanie i prowadzenie pełnej księgowości w REMONDIS Medison Sp. z o.o. oraz w Spółkach Zależnych;Kontrola merytoryczna nad procesami księgowymi i ich...

Księgowy

zgodnie z programem stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne