Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Szwedy
Numer: StPr/19/1089
OBOWIĄZKI:
Układanie i ładowanie drewna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Miejsce pracy:

Szwedy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Zobacz podobne oferty

Robotnik placowy

przenoszenie, przemieszczanie lub transport towarów, kloców, desek, drewna, maszyn za pomocą nosideł wózka widłowego lub ręcznie, dbanie o czystość placu, dbanie o...

Tartacznik

praca w tartaku, obsługa pilarki taśmowej i łuparkiWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania inne:obsługa łuparki i pilarki taśmowej, Cv...

Robotnik gospodarczy

PRACE PORZADKOWE BAZY ZGK, ZAŁADUNEK ODPADÓW KOMUNALNYCH, SORTOWANIE ICH ORAZ INNE PRACEWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe