Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Glinik Górny
Numer: StPr/18/1547
OBOWIĄZKI:
Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy finansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego (RPO) przeznaczona na zatrudnienie osób powyżej 30 r.ż. - przygotowywanie zaprawy murarskiej, rozpościeranie betonu, prace ogólnobudowlane.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Glinik Górny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie