Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Sanok
Numer: StPr/18/1381
OBOWIĄZKI:

według programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Sanok

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zobacz podobne oferty

Pracownik Biurowy

OPIS STANOWISKA: Wsparcie działu HR w procesach rekrutacyjnych tj. poszukiwanie pracowników poprzez nadawanie ogłoszeń rekrutacyjnych i pracę w social mediach Ścisła...

Pracownik biurowy

Praca zdalna w miejscu zamieszkania. Przygotowywanie dokumentów do firm zewnętrznych. Prowadzenie poczty firmowej. Odbieranie i wykonywanie telefonów.Wymagania...

Technik prac biurowych (staż)

zgodnie z programem stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, inneWymagania inne:Wykształcenie średnie lub wyższe (administracja, ekonomia, marketing)

Pracownik kancelaryjny

praca wg. programu stazuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące