Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Pomocnik operatora swg
Miejsce pracy: Zalesie (pow. łańcucki, gm. Czarna), Zalesie
Numer: StPr/23/0371
OBOWIĄZKI:
Pobór prób okruchowych na wolnym powietrzu. Współpraca z operatorem SWG, praca 12 godzin na dobę / 7 dni w tygodniu.Dniówka : 350zł brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Zalesie


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator prasy

Obsługa urządzeń do produkcji płyt meblowych Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez sprawowanie kontroli nad ilością i jakością surowca Realizacja zleceń...

Operator wytłaczarki do produkcji folii

Obsługa wytłaczarki do produkcji folii, bieżąca kontrola jakości wyprodukowanych produktów, regulacja ustawień maszyn, pakowanie gotowego produktu, wypełnianie raportów....

Operator skrawarek drewna (operator traka taśmowego)

obsługa maszyn do obróbki drewna,przygotowanie surowca tartacznego,obsługa traka taśmowego,konserwacja sprzętu Wymagania konieczne: Zawód: Operator skrawarek drewna...