Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Ustrzyki Dolne
Numer: StPr/19/0286
OBOWIĄZKI:
sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym, przygotowywanie list płac, sporządzanie dokumentów podatkowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Ustrzyki Dolne


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Asystent do spraw księgowości

- zapoznanie się z dokumentami i działalnością firmy - segregacja i archiwizacja dokumentów - obsługa programów księgowych i kadrowych - rozliczenia z US I ZUS - pomoc w...

Asystent do spraw księgowości (staż)

zgodnie z programem stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Asystent do spraw księgowości

zgodnie z programem stażu

Asystent do spraw księgowości

Wprowadzanie dokumentow do ksiąg podatkowych za pomocą programu ENOVA, CDN KH Klasyka, archiwizacja dokumentów.Wymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),...