Praca: Asystent księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Asystent księgowy
Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Numer: StPr/19/0367
OBOWIĄZKI:
Asystent Księgowystaż w godz. 7.30-15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Na wolne miejsce stażowe w pierwszej kolejności będą kierowane osoby długotrwale bezrobotne lub z orzeczonym stopniem niepełnosprawności w wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia), które spełniają łącznie następujące warunki:- zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnobrzegu jako osoby bezrobotne,- w przypadku osób w wieku 18 24 lata (tj. do dnia 25 urodzin): od dnia rejestracji nie upłynęło 4 miesiące,- z ustalonym profilem pomocy II,- nie kształcących się, tj. nie uczestniczących w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym, - nie szkolących się, tj. nie uczestniczących obecnie oraz w okresie 4 tygodni przed przystąpieniem do projektu w pozaszkolnych zajęciach finansowanych ze środków publicznych, mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych potrzebnych do wykonywania pracy.

Miejsce pracy:

Tarnobrzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu