Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Pielnia
Numer: StPr/20/0617
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Miejsce pracy:

Pielnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zobacz podobne oferty

Zapoznanie ze specyfiką i zadaniami placówki wychowania przedszkolnego. Zapoznanie z formami i metodami pracy z dziećmi w zakresie pedagogiki przedszkolnej. Pomoc dzieciom w...

pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych, pomaganie dzieciom w ubieraniu i rozbieraniu się, nadzorowanie dzieci podczas...

wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajęć, prace porządkowe w sali przedszkolnej, opieka podczas zajęć ruchowych, poieka podczas wyjść i wycieczek grupowych.Wymagania...