Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Kelner
Miejsce pracy: Skołoszów
Numer: StPr/20.0388
OBOWIĄZKI:
Profesjonalna obsługa klientów lokalu gastronomicznego, przygotowanie lokalu do przyjęcia gości, dbanie o czystość w sali, dokonywanie rozliczeń, przyjmowanie płatności, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, przestrzeganie zasad savoir-vivre
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Skołoszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu