Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/18/1469
OBOWIĄZKI:
przewóz towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B (wymagany staż - lata: 1)


Wymagania inne:

oferta dla osób z powiatu m. Krosno

Miejsce pracy:

Krosno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Kierowca samochodu dostawczego

kierowanie pojazdem, załadunek i rozładunek towaru PRACA POLSKA I KRAJE UNIJNEWymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inneJęzyk: ukraiński, w mowie -...

Kierowca międzynarodowy

praca przy obsłudze tras koncertowych transport na terenie Europy Wschodniej i Zachodniej kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym i...

Kierowca kat. b

obowiązki kierowcy w zakładzie pogrzebowym - kierowca konduktu pogrzebowegoWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat B

Kierowca mechanik

PRZEWÓZ GAZU PROPAN-BUTANWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. BUprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. C