Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wetlina
Numer: StPr/20/0015
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowywaniu posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wetlina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Zobacz podobne oferty

pomoc kuchennapraca na dwie zmiany:07.00-15.0010.00-18.00Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:wykształcenie zawodowe/średnie,...

pomoc kuchennaWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:Na wolne miejsce stażowe będą kierowanie osoby bezrobotne, w wieku powyżej 29 roku życia (od...

POMOC W PRZYGOTOWYWANIU POTRAW DLA KLIENTAWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:oferta stażu...

pomoc w przygotowywaniu posiłkówWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak