Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Krzemienica
Numer: StPr/20/0031
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż roślin i artykułów ogrodniczych, obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie porządku w sklepie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Krzemienica


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca

według programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

Sprzedawca w cukierni

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa ekspresu do kawy, dbanie o porządek w miejscu pracy.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania...

Sprzedawca w stacji paliw

- obsługa klienta stacji paliw- przyjmowanie i zamawianie towarów- dokonywanie transakcji sprzedaży- wystawianie faktur- dbanie o porządekWymagania konieczne:Wykształcenie:...

Sprzedawca

sprzedawca staż w godz. 10-18Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:Na wolne miejsca stażowe będą kierowane osoby młode w wieku 18 29...