Nowe sprzęty to lepsza jakość pracy personelu medycznego

Nie od dziś wiadomo, że praca personelu medycznego jest jedną z najważniejszych. Zawody odpowiedzialne za ratowanie życia, muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki pracy tzn. sprzęty, które są w stanie wspomóc ich wiedzę praktyczną.

Nowe

Szpital w Kolbuszowej zyskał w ostatnim czasie nową izbę przyjęć, co przede wszystkim przyczyni się do komfortu pracy personelu medycznego, a ponad wszystko zapewni pacjentom przyjazne otoczenie w oczekiwaniu na pomoc.

Komfort

Oprócz zadowolenia pacjentów, personel pracujący w tutejszym szpitalu podkreśla, jak bardzo zmienił się system pracy i przede wszystkim komfort jej wykonywania po zmianach zaprowadzonych w budynku. Pacjenci zgłaszający się do szpitala mogą skorzystać z sali poczekalni. Na 500 m kw. powierzchni znajduje się także: sala obserwacji, resuscytacji, izolatka, pokoje lekarzy i pielęgniarek oraz zaplecze socjalne.

Sprzęty

Druga istotna część poprawy komfortu pracy personelu medycznego to inwestycja w sprzęt wysokiej jakości. Nowe pompy infuzyjne, kardiomonitory, defibrylator i wózek transportowo-kąpielowy. To nie tylko sprzęty, które ratują zdrowie i życie. To także część bardziej efektywnej pracy zespołu, lepsze zaplecze pracy i udogodnienia, które w szybszy sposób pozwalają podjąć pracę nad zgłaszającym się do szpitala pacjentem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *