Wsparcie na start i w trakcie prowadzenia działalności

Baranów Sandomierski ze względu na historię i charakter turystyczny miejscowości w głównej mierze bazuje na sektorze turystycznym jako podstawie gospodarki lokalnej. Aby miasto mogło się rozwijać i czerpać jak najwięcej z tego źródła, potrzebne są olbrzymie nakłady finansowe na modernizację i odpowiednie dostosowanie sektora turystyki do wymogów, jaki stawiają na co dzień przyjezdni i wypoczywający w tym atrakcyjnym położeniu turyści. Adaptacja do typowego rynku turystycznego, przyniosłaby nowe miejsca pracy dla lokalnej ludności, a także wsparła znacząco gospodarkę lokalną miejsca.

Rozbudowa sektora

Często wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, drobni przedsiębiorcy starają się na własną rękę dostosować do wymogów, jakie stawia przed nimi branża. W tym celu mogą skorzystać ze środków wpierających rozwój i rozbudowę działalności gospodarczej, którą aktualnie prowadzą. Środki finansowe przewidziane są na modernizację biznesu oraz doposażenie miejsc pracy. Dzięki temu rozwiązaniu przybywa w Baranowie Sandomierskim także nowych miejsc zatrudnienia.

Nowi gracze na rynku

Z kolei ci, którzy jeszcze nie podjęli pracy i zasilają szeregi bezrobotnych, mają szansę rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Wszystko to, dzięki programowi dofinansowań na założenie i rozwój własnej działalności gospodarczej. Środki można pozyskać poprzez Urząd Pracy. Należy spełnić wymogi opisane szczegółowo na stronie urzędu, aby przystąpić do programu i móc ruszyć z własnym biznesem, dzięki wsparciu w postaci środków pieniężnych na start.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *