Market budowlany – nowe miejsca pracy

W Cieszanowie otwarto stosunkowo niedawno duży sklep z materiałami budowlanymi i hydraulicznymi. Dzięki tej inwestycji wielu mieszkańców miasta znalazło pracę, a część w nich nawet zgodną ze swoich fachem, czyli z budownictwem.

Zapotrzebowanie

Biorąc pod uwagę, że w tej chwili jest ogromne zapotrzebowanie na fachowców właśnie z branży budowlanej, sprzedaż materiałów tego typu jest bardzo duża. Sklep okazał się strzałem w dziesiątkę nie tylko ze względu na duże obroty, ale przede wszystkim na ilość osób zatrudnionych w jego strukturze. Część pracowników stanowią kasjerzy, cześć fachowcy-doradcy pracujący w poszczególnych działach. Nie można zapominać także o kadrze zarządzającej i kierowniczej. Pracują tu zarówno księgowi, finansiści, marketingowcy i kilka innych osób, bez których struktura nie mogłaby sprawnie funkcjonować.

Sprzedaż – praca

Szeroki wybór materiałów budowlanych z różnych firm, kostka brukowa, narzędzia, farby, akcesoria łazienkowe, kotły grzewcze i wiele innych materiałów to wyposażenie sklepu, dzięki któremu zaopatrują się nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale także deweloperzy budujący nowe osiedla mieszkaniowe. Im większy ruch w sklepie, tym większa szansa na rozbudowę i powiększenie gabarytów sklepu, a co za tym idzie także zwiększenie ilości miejsc pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *