Specjalista ds. funduszy unijnych poszukiwany

Rymanów jest miejscowością typowo uzdrowiskową. Przyjeżdżają tu kuracjusze cierpiący na przeróżne schorzenia zwłaszcza górnych dróg oddechowych oraz reumatyczne. Ośrodki prowadzące działalność sanatoryjną poszerzają swój zakres wykonywanych zabiegów oraz powierzchnię proporcjonalnie do przybywających osób.

Rozbudowa

W związku ze zmieniającym się rynkiem usług i zapotrzebowaniem, przydatne są dodatkowe pieniądze na rozbudowę zaplecza rehabilitacyjnego tutejszych uzdrowisk.

Specjaliści

Szanse na zatrudnienie stałe lub na dodatkowe zlecenia mają osoby poszukujące pracy, lub oferujące usługi związane z pozyskiwaniem funduszy unijnych. Specjalista ds. funduszy unijnych z łatwością wyszuka odpowiedni program, który wspomoże aktualnie działające uzdrowisko sporą pulą pieniężną przeznaczoną na modernizację i rozbudowę.

Przygotowanie

Osoba pracują na tym stanowisku, ma odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, aby zgłosić projekt do realizacji i przygotować całą niezbędną dokumentację. Oczywiście wynagrodzenie, jakie pobiera z tego tytułu, do najniższych nie należy, jednak w perspektywie całości, jest to inwestycja, która się opłaca.

Praca

W Rymanowie uzdrowisk jest wiele, w związku z tym pracy związanej z pozyskiwaniem nowych środków także jest wiele. Często jest to proces długotrwały i żmudny. Jednak efektywność działań przynosi rezultaty wieloletnie. Dlatego specjalista ds. funduszy unijnych jest mile widziany na rymanowskim rynku pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *