Jeszcze uśmiech zagości na twarzy bezrobotnego

Bezrobotni w Cieszanowie szukają pracy i porad u specjalistów, którzy mogą wspomóc ich w poszukiwaniach. Jednak, aby pomoc była realna, potrzebni są także specjaliści, którzy będą mogli służyć pomocą poszukującym pracy.

Przykładowo na terenie Cieszanowa jednak z fundacji aktywizacyjnych poszukiwała właśnie specjalisty, czyli trenera. Taka osoba oprócz niesienia pomocy bezrobotnym ma możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze projektów i realizacji szkoleń. Nawiązuje także współpracę z organizacjami i instytucjami zlokalizowanymi na terenie całej Polski.

Oprócz powyższych naturalnie w pracy tego typu trzeba uzupełniać masę dokumentów. W związku z tym praca z elementami biurowymi i dokumentacją musi być także opanowana na najwyższym poziomie.

Osoby pracujące na stanowisku trenera muszą mieć oprócz doświadczenia w podobnej pracy i odpowiednich kompetencji także zaangażowanie, które widoczne będzie przy każdym spotkaniu z osobą bezrobotną w Cieszanowie.

Takie trener to nie tylko ktoś, do kogo idzie się, aby uzyskać odpowiednią drogą poszukiwania pracy. To także, a może nawet przede wszystkim duchowy mentor, który doradzi, zrozumie, podpowie i sprawi, że jeszcze uśmiech na twarzy bezrobotnego pojawi się nie raz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *