Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Asystent geodety
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0192
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odbywania stażu: 7:00 do 15:00. 1.Zaznajomienie się ze strukturą organizacyjną oraz regulaminem pracy.2.Zapoznanie z obowiązkami i uprawnieniami stażysty.3.Przeszkolenie BHP i ppoż.4.Pomiary sytuacyjno-wysokościowe w terenie, związane z opracowaniem map do celów projektowych, map z inwentaryzacji sieci uzbrojenia terenu oraz innych obiektów budowlanych.5.Pomiary związane z ewidencją gruntów i budynków:- podziały i rozgraniczenia nieruchomości,- pomiary związane z ustaleniem przebiegu granic nieruchomości.6.Pomiary terenowe związane z wytyczaniem obiektów budowlanych - - budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu.7.Prace obliczeniowe na komputerze.8.Prace kartograficzne finalizujące wyniki pomiarów oraz kompletowanie dokumentacji (operatów technicznych) celem przekazania do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartografii).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B


Wymagania inne:

kreatywność i nieprzymuszona chęć do nauki i pracy

Miejsce pracy:

Kolbuszowa


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystent ds. turystyki

Asystent ds. turystyki Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

Asystent nauczyciela w szkole

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: preferowane osoby po w-f Wymagania inne:

Asystent geodety

Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odbywania stażu: 7:00 do 15:00. 1.Zaznajomienie się ze...