Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Asystent księgowego
Miejsce pracy: Leżajsk
Numer: StPr/24/0349
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie dokumentów oraz monitorowanie faktur w systemie, księgowanie wyciągów bankowych, księgowanie prostych operacji gospodarczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Obsługa komputera - MS OFFICE


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leżajsk


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystent geodety

Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odbywania stażu: 7:00 do 15:00. 1.Zaznajomienie się ze...

Asystent nauczyciela w szkole

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: preferowane osoby po w-f Wymagania inne:

Asystent prawny

Obsługa klientów kancelarii (umawianie na spotkania, prowadzenie kalendarza). Odbieranie korespondencji pocztowej. Prowadzenie i bieżąca aktualizacja spraw kancelarii (w...