PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów/Rejon Energetyczny Krosno
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Elektromonter linii napowietrznych
Miejsce pracy: Tyczyn
Twój zakres obowiązków:
  • realizacja działań eksploatacyjnych,
  • usuwanie awarii na sieci elektroenergetycznej,
  • nadzór nad sprawnością sieci dystrybucyjnej,
  • obsługa reklamacji i zgłoszeń odbiorców,
  • usuwanie czynników niebezpiecznych.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie o kierunku elektroenergetyka lub pokrewne,
  • znajomość budowy sieci oraz urządzeń energetycznych,
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie eksploatacji do 1 kV,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C, CE, uprawnienia na obsługę podestów ruchomych przejezdnych oraz prace pod napięciem.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Powiązane