Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Wiązownica
Numer: StPr/24/0648
OBOWIĄZKI:
kierowanie samochodem dostawczym, przygotowanie samochodu do jazdy, planowanie trasy przejazdu, transport materiałów na potrzeby własne, przewóz pracowników do miejsca wykonywania usług.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wiązownica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu