Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/23/1080
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy, szyi i dekoltu,- farbowanie brwi i rzęs,- wykonywanie zabiegów upiększających twarzy,- wykonywanie stylizacji rzęs, - wykonywanie zabiegów pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci,- zdobienie paznokci,- usuwanie owłosienia z twarzy i ciała,- wykonywanie zabiegów zabiegów pielęgnacyjncych ciała,- wykonywanie zabiegów upiększających ciała
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - mile widziane

Miejsce pracy:

Krosno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Powiązane