Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/24/0464
OBOWIĄZKI:
- naprawa oblachowania, silników, - demontaż i montaż zespołów i układów samoch.- diagnozowanie i naprawa uszkodzonej klimatyzacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jarosław


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik samochodów ciężarowych

Naprawa samochodów ciężarowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik Wymagania inne:

Pomocnik mechanika

Wykonywanie napraw sprzętu firmowego, wymiana części i podzespołów. Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne:

Mechanik pojazdów samochodowych

Mechanik pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: doświadcznie na stanowisku mechanika samochodowego