Mechanik
Miejsce pracy: Mielec

 

Emtor Sp. z o.o. wyłączny przedstawiciel marki Yale®, największa polska prywatna firma w branży transportu wewnętrznego, zatrudni osobę na stanowisko technika wózków widłowych - praca dwuzmianowa.

 

Główne zadania na stanowisku:
 • Prowadzenie przeglądów urządzeń
 • Naprawy wózków widłowych
 • Praca w zespole
 • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem
Wymagania:
 • Wykształcenie średnie/zawodowe - mechaniczne, elektromechaniczne, mechatroniczne
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku
 • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
 • Mile widziane: znajomość wózków widłowych, uprawnienia UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych
Oferujemy:
 • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT
 • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
 • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)
Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Emtor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (KRS: 0000122446). Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie https://www.emtor.pl/pl/o-nas/rozporzadzenie-o-ochronie-danych-osobowych.html

Prosimy o opatrzenie przekazywanych dokumentów aplikacyjnych, następującym oświadczeniem lub oświadczeniami:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych, przez Emtor Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Emtor Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie.”

Podanie danych jest dobrowolne. Jeżeli dokumenty aplikacyjne nie będą opatrzone zgodą na przetwarzanie danych na cele aktualnej rekrutacji, nie będzie możliwe przeprowadzenie względem Pani/Pana procesu rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane nie będą mogły zostać wykorzystane do przyszłych rekrutacji.

Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody to również przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed dokonaniem jej cofnięcia.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik mechanika

POMOCNICZE PRACE PRZY NAPRAWIE POJAZDÓW Wymagania inne:

Mechanik pojazdów samochodowych- staż

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: znajomość branży motoryzacyjnej, dokładność, rzetelność

Mechanik pojazdów samochodowych

według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik pojazdów samochpdowych Wymagania inne: