Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Monter domów stacjonarnych
Miejsce pracy: Widacz
Numer: StPr/24/0134
OBOWIĄZKI:
Produkcja domków stacjonarnych i mobilnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe mile widziane

Miejsce pracy:

Widacz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik montera instalacji i urządzeń sanitarnych

wykonywanie prac instalacyjnych i montazowych, montowanie urządzeń sanitarnych, usuwanie awarii Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy...

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

wykonywanie prac przy instaklacji wodno kanalizacyjnej, kucie w betonie, kamieniu, skuwanie posadzek przebijanie ścian, wyrównywanie, oczyszczanieróżnego typu nawierzchni np....

Monter mebli

- przygotowanie do montażu- kompletowanie elementów mebli,- dopasowywanie okuć i akcesoriów meblowych,- sprawdzanie elementow montażowych Wymagania konieczne: Wykształcenie:...