Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Monter mebli
Miejsce pracy: Piwoda
Numer: StPr/24/0612
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie do montażu- kompletowanie elementów mebli,- dopasowywanie okuć i akcesoriów meblowych,- sprawdzanie elementow montażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piwoda


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter

Montaż elementów podzespołów. Wymagania inne: praca w delegacji w kraju i za granicą; wymagane umiejętności: prace montażowe, obsługa maszyn: wkrętarka, wiertarka,...

Pomocnik montera instalacji i urządzeń sanitarnych

wykonywanie prac instalacyjnych i montazowych, montowanie urządzeń sanitarnych, usuwanie awarii Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy...

Monter sieci telekomunikacyjnych

Według zawodu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: