Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0209
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odb. stażu 7:00 do 15:00.1.Przeszkolenie w zakresie BHP i ppoż.2.Kompletowanie, pakowanie oraz magazynowanie elementów do montażu.3.Dobieranie oraz przygotowanie urządzeń, narzędzi i materiałów do montażu: wiertarek, pilarek, młotków, kielni, mas uszczelniających itp.4.Wykonywanie próbnego montażu konstrukcji drewnianej.5.Dokonywanie obmiaru robót montażowych.6.Przygotowanie otworów do montażu stolarki budowlanej: ich poszerzanie, wygładzanie itp.7.Montowanie okuć metalowych: klamek, zawiasów, uchwytów itp.8.Pozostawianie miejsca montażu stolarki budowlanej w porządku i czystości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

pracowitość, dokładność, sumienność, punktualność.

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej