Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Miejsce pracy: Kosowy
Numer: StPr/24/0355
OBOWIĄZKI:
1. Montaż ścianek działowych2. Wykonywanie sufitów podwieszanych3.Wykonywanie obudów konstrukcji dachowych wewnątrz budynków4. Montaż okładzin ściennych i płyt podłogowych5. Wykonywanie robót malarsko-tapicerskich: m.in. nanoszenie powłok malarskich różnego typu, tapetowanie powierzchni6. Układanie płytek ściennych i podłogowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

sumienność, dokładność w wykonywanych zadaniach, dobry stan zdrowia.

Miejsce pracy:

Kosowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Powiązane