Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Pomocnik montera instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Niedźwiada
Numer: StPr/24/0069
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac instalacyjnych i montazowych, montowanie urządzeń sanitarnych, usuwanie awarii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Niedźwiada


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter mebli

- przygotowanie do montażu- kompletowanie elementów mebli,- dopasowywanie okuć i akcesoriów meblowych,- sprawdzanie elementow montażowych Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Monter

Montaż elementów podzespołów. Wymagania inne: praca w delegacji w kraju i za granicą; wymagane umiejętności: prace montażowe, obsługa maszyn: wkrętarka, wiertarka,...

Monter instalacji grzewczych

montaż gumowych oraz powietrznych pomp ciepła, montaż instalacji grzewczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:...