Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Wilcza Wola
Numer: StPr/24/0332
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę.Godz. odbywania stażu:7:00 do 15:00. 1.Przeszkolenie w zakresie BHP I PPOŻ. 2.Zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy.3.Prace związane z utrzymaniem ładu i porządku oraz estetyki wokół budynku: usuwanie odpadów komunalnych z terenu budynków i jego otoczenia, segregacja odpadów, zamiatanie placu, utrzymywanie w czystości nawierzchni placu..4.Prace porządkowe związane z utrzymaniem czystości w pomieszczeniach gospodarczych: zamiatanie pomieszczeń w budynku oraz mycie posadzek. 5.Prace związane z drobnymi naprawami m.in. wymiana zamków i klamek w drzwiach, żarówek, regulacja zawiasów w drzwiach, drobne roboty malarskie.6.Wykonywanie prac związanych z konserwacją i dbałością o powierzony sprzęt i narzędzia pracy, m.in. miotły, grabie, taczki, wiadra ,sprzęt przeznaczony do usuwania drobnych awarii, np. śrubokręty, klucze, młotki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wilcza Wola


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pilarz kamienia

Cięcie i formowanie kamienia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Robotnik gospodarczy

Prace porządkowo naprawcze w obiektach mienia komunalnego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Wiertacz z możliwością przyuczenia

wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na...