Młodzieżowe Biuro Pracy Przemyśl
Pracownik inwentaryzacji
Miejsce pracy: Przemyśl
Numer: 118/10/2023
OBOWIĄZKI:
Liczenie asortymentu w sklepie przy pomocy skanera.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Ukończone 18 lat. Gotowość do pracy w godzinach nocnych.Skrupulatność w liczeniu.

Miejsce pracy:

Przemyśl


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Przemyśl

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Inwentaryzator

Skanowanie kodów kreskowych z produktów, inwentaryzacje Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Osoby pełnoletnie

Inwentaryzator

Praca polega na liczeniu asortymentu w sklepie przy pomocy skanera Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Oferta pracy dla osób pełnoletnich

Pracownik inwentaryzacji

Liczenie asortymentu w sklepie przy pomocy skanera. Wymagania inne: Ukończone 18 lat. Gotowość do pracy w godzinach nocnych. Skrupulatność w liczeniu.