Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracownik kancelaryjny
Miejsce pracy: Majdan Królewski
Numer: StPr/24/0297
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godziny odbywania stażu: 9:00 do 17:00.1.Przeszkolenie w zakresie BHP i ppoż.2.Zapoznanie z przepisami prawnymi w zakresie prawa samorządowego, ustawy o organizowaniu instytucji kultury, ustawy o finansach publicznych, kodeksu postępowania administracyjnego i cywilnego oraz innych wewnętrznych regulaminów.3.Przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek.4.Udzielanie informacji interesantom.5.Porządkowanie akt zgodnie z wymogami instrukcji kancelaryjnej.6.Wysyłanie korespondencji.7.Organizowanie prawidłowego obiegu dokumentów.8.Archiwizacja dokumentów.9.Prowadzenie ewidencji urlopowej.10.Prowadzenie rejestru wydawanych poleceń wyjazdów służbowych.11.Obsługa urządzeń biurowych (fax, ksero, skaner).12.Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Majdan Królewski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej