Młodzieżowe Centrum Kariery Sanok
Pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Sanok
Numer: 34/3/2023
OBOWIĄZKI:
Pracownik ochrony fizycznej na imprezach masowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Uprawnienia do ochrony imprez masowych lub uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony. Ochrona imprez masowych w Sanoku, w Ustrzykach Dolnych lub w okolicznych miejscowościach.

Miejsce pracy:

Sanok


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Sanok

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik ochrony fizycznej

Zapewnienie bezpieczeństwa powierzonemu mieniu i osobom, ochronie przed kradzieżą, rabunkiem, zniszczeniem, uszkodzeniom, szkodami wynikającymi z awarii technicznych oraz...

Kwalifikowany pracownik ochrony

Kwalifikowany pracownik ochrony Wymagania inne: Uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony. Praca w systemie 12-godzinnym, w godz.: 19:00 - 07:00. Mile widziane orzeczenie o...