Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Młodów
Numer: StPr/24/0291
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie otworów w ścianach i stropach, porządkowanie terenu budowy, wykonywanie bruzd i wnęk pod instalacje w ścianach, posadzkach i stropach, frezowanie rowków pod ogrzewanie podłogowe, kopanie i wypełnianie dołów przy użyciu narzędzi ręcznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Młodów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Powiązane