Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Sanok
Numer: StPr/23/0651
OBOWIĄZKI:
załadunek i rozładunek towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sanok


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

Praca na magazynie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Magazynier

Zadania na stanowisku: Praca na magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn m. in. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe Przyjmowanie i...

Magazynier

Opis stanowiska: rozładunki i załadunki towarów kompletacja towaru zgodnie z zamówieniami klientów obsługa klientów detalicznych przestrzeganie procedur związanych m.in. z...