Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Robotnik
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0171
OBOWIĄZKI:
Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa. Prace porządkowe, nasadzenia, przesadzenia kwiatów, podlewanie, grabienie, plewienie, sprzątanie, pranie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi prostych sprzętów gospodarczych, sumienność, dokładność.

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Powiązane