Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Spawacz
Miejsce pracy: Kopki
Numer: StPr/24/0248
OBOWIĄZKI:
Spawanie konstrukcji stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Kopki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Podobne ogłoszenia:

Spawacz / Ślusarz

Miejsce wykonywania pracy: Krosno Opis stanowiska: Przygotowanie stanowiska pracy, sprzętu spawalniczego i niezbędnych materiałów podstawowych i dodatkowych do spajania...

Spawalnik

Miejscem wykonywania pracy są budowy na terenie całego kraju Opis stanowiska: Prowadzenie i nadzór jakościowy nad pracami spawalniczymi ciśnieniowych rurociągów...

Spawacz konstrukcji stalowych mig, mag 135

Spawanie konstrukcji stalowych - czarna stalGodziny pracy: 6-14, 14-22Miejsce pracy Przeworsk Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: zasadnicze...