Szef Kuchni
Miejsce pracy: Jasionka
Obowiązki:
  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z zaplanowanym wcześniej menu.
  • Zapewnienie, żeby posiłki były przygotowane w zgodzie z wytycznymi.
  • Odpowiedzialność za inwentaryzację, rotację produktów i dostaw oraz degustację menu.
  • Nadzorowanie pracy kucharzy.
  • Zapewnienie warunków bezpieczeństwa oraz warunków sanitarnych na stanowisku pracy.
Kwalifikacje:
  • Ukończenie minimum szkoły średniej.
  • Doświadczenie zawodowe jako Szef Kuchni.
  • Przeszkolenie wojskowe będzie dodatkowym atutem.
  • Stanowisko wymaga dobrych umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim oraz polskim.
Oferujemy:
  • Oferujemy trening i zdobywanie doświadczenia w gastronomii.
  • Oferujemy dodatek mieszkaniowy dla osób spoza regionu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (brutto $1688-$1988).
  • 40-godzinny tydzień pracy.

Powiązane