Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Barista
Miejsce pracy: Komorów (pow. kolbuszowski, gm. Majdan Królewski), Komorów
Numer: StPr/24/0286
OBOWIĄZKI:
Celem pracy baristy jest parzenie i podawanie kawy oraz sporządzanie napojów kawowych. Barista dobiera właściwy gatunek kawy oraz odpowiednie proporcje składników i metodę parzenia kawy. Przygotowuje kawy artystyczne, które poza walorami smakowymi wyróżniają się także efektem wizualnym. Są to kawy wielowarstwowe, z dodatkami lub przygotowane techniką Latte Art. Barista przygotowuje i sprzedaje również wszystkie pozostałe pozycje występujące w menu lokalu.I zmiana 7.00 - 15.00II zmiana 15.00 - 23.00Sobota : 15.00-23.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie, umiejętność pracy w zespole, umiejętność właściwego organizowania swojego stanowiska pracy, miła aparycja, przyjazne usposobienie, otwartość na nowe rzeczy i naukę.

Miejsce pracy:

Komorów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej