Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Rzeplin (pow. jarosławski, gm. Pruchnik), Rzeplin
Numer: StPr/24/0677
OBOWIĄZKI:
Przewóz/dowóz materiałów, urządzeń, Narzędzi z magazynu/ sklepu do miejsca montażu, wykonywania usługi. Zabezpieczenie ładunku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzeplin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca samochodu ciężarowego

Transport towarów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne:

Kierowca samochodu ciężarowego

Przewóz materiałów budowlanych i przemysłowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie w...

Kierowca samochodu osobowego

z kat. prawa jazdy B kierowanie autobusem o dopuszczalnej liczbie osób do 9 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: