Ogłoszenie numer: 8859994, z dnia 2024-04-01

PION Sp. z o. o. zatrudni:
KIEROWNIKA BUDOWY Z UPRAWNIENIAMI BUDOWLANYMI BEZ OGRANICZEŃ W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ CIEPLNYCH, WENTYLACYJNYCH, GAZOWYCH, WODOCIĄGOWYCH I KANALIZACYJNYCH.

Kierownik Budowy - branża wod.-kan.-gaz.

Miejsce pracy: Rzeszów, Praca w delegacji na terenie południowej Polski.

Opis stanowiska

  • realizacja robót budowlano-montażowych na sieciach wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych w oparciu o zapisy Umowy oraz dokumentację techniczną,
  • kierowanie, koordynacja oraz nadzór nad postępem robót realizowanych przez zespół oraz Podwykonawców,
  • planowanie dostaw materiałów budowlanych,
  • dotrzymywanie terminowości.

Wymagania

  • posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych i wodociągowych,
  • gotowość do pracy w delegacji - Polska Południowa,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie wg. stawki miesięcznej: od 7 000 zł netto,
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość rozwoju zawodowego – finansujemy specjalistyczne szkolenia i kursy,
  • samochód służbowy do dyspozycji.