Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Kierownik projektu na rzecz dowództwa eur. stanów zjednoczonych
Miejsce pracy: Jasionka
Numer: StPr/24/1171
OBOWIĄZKI:
EUCOM Portfolio Manager (Kierownik projektu na rzecz Dowództwa Europejskiego Stanów Zjednoczonych) jest odpowiedzialny za zarządzanie, obsługę i dostarczanie produktów i usług w ramach kontraktów Grupy Austability w wielu lokalizacjach w Polsce, będącymi bazami wojskowymi lub obiektami wojskowymi, na rzecz Sił Zbrojnych USA lub Wykonawców Kontraktowych na mocy umowy między Polską a USA o wzmocnionej współpracy obronnej. Nadzoruje i zarządza planowaniem, dostarczaniem i oceną programów, działań i zobowiązań Austability i kontrolowanych podmiotów na całym obszarze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Umiejętność zarządzania łańcuchami dostaw na rzecz SZ USA; Zrozumienie standardów wojskowych Departamentu Obrony USA oraz wojskowych zamówień publicznych.Zarządzanie programami realizowanymi w ramach EUCOM w zakresie technicznym, potrzeb obronnych Sił Zbrojnych USA oraz analizy biznesowej.Znajomość potrzeb aprowizacyjnych, logistycznych SZ USA na terenie baz wojskowych; posiadanie kontaktów w strukturach SZ USA;Min. 10 lat doświadczenia w pracy na kontraktach z USG/US Army (wymagany dowód doświadczenia zawodowego)

Miejsce pracy:

Jasionka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 13 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie