Ogłoszenie numer: 8941222, z dnia 2024-04-18

STYRPOL STYRCZULA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Roboty budowlane na terenie kraju

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: podkarpackie, powiat jarosławski

 

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości, zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT, JPK-VAT
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe 

Oferujemy

Szkolenia, doświadczenie zawodowe

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Księgowa

księgowanie dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: doświadczenie w zawodzie księgowa

Księgowy

Warunki pracy Praca o charakterze administracyjno – biurowym. Większość czynności wykonywana jest w wymuszonej pozycji siedzącej – praca z dokumentami, obsługa monitora...

Księgowy

Warunki pracy Praca o charakterze administracyjno – biurowym. Większość czynności wykonywana jest w wymuszonej pozycji siedzącej – praca z dokumentami, obsługa monitora...