Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Kucharz
Miejsce pracy: Cmolas
Numer: StPr/24/0284
OBOWIĄZKI:
I zmiana od 8.00 - 16.00II zmiana od 10.00 - 22.00Przyrządza różnego rodzaju potrawy, ciasta, napoje i desery z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń w zakładach gastronomicznych i przedsiębiorstwach zajmujących się przygotowaniem i produkcją wyrobów i półproduktów kulinarnych. Kilka z zadań: obróbka wstępna surowców, gastronomiczny rozbiór mięs, wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych, utrzymanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanie naczyń oraz sprzętu kuchennego), przygotowywanie potraw, napojów i deserów na przyjęcia okolicznościowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, kreatywność, praca z ludźmi.

Miejsce pracy:

Cmolas

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej