Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Lakiernik wyrobów drzewnych
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/24/0582
OBOWIĄZKI:
Lakiernik wyrobów drzewnychBarwienie maszynowe elementów i podzespołów mebli i innych wyrobów drzewnych, ocena stopnia przygotowania powierzchni elementów do nałożenia powłoki lakierniczej, odróżnianie wad dopuszczalnych i niedopuszczalnych, ocena jakości stosowanych materiałów lakierniczych, dobór odpowiednich parametrów pracy urządzeń lakierniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Mile widziane dowiadczenie

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu