Magazynier
Miejsce pracy: Jasło
Numer referencyjny: MG/04/24
Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.
Twój zakres obowiązków:
  • rozładunek i przyjmowanie wyrobów gotowych dostarczonych do magazynu
  • kompletacja zamówień i przygotowywanie towarów do wysyłki
  • rozmieszczanie i układanie materiałów w magazynie
  • wydanie i załadunek towarów
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • obsługa terminala magazynowego
Nasze wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
Co możemy Ci zaoferować?
  • pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej w Europie w kontekście zakładów produkcyjnych
  • benefity takie jak: dofinansowanie do kart sportowych, organizacja i dofinansowanie w wysokości od 50% do 90% kolonii dla dzieci pracowników, dodatkowe świadczenia pieniężne w okresie świąt, możliwość skorzystania z ubezpieczeń i świadczeń socjalnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.