Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Magazynier
Miejsce pracy: Niechobrz
Numer: StPr/24/1533
OBOWIĄZKI:
zgodnie z wymaganiami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE


Wymagania inne:

Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Miejsce pracy:

Niechobrz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

Staż dla osoby zarejestrowanej w tut, Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odb. stażu 8:00 do 16:00. 1.Przyjmowanie dostaw towaru,...

Magazynier

Twój zakres obowiązków: obsługa wózków widłowych wysokiego składowania składowanie towaru według ustalonych zasad kontrola stanów magazynowych przeprowadzanie...

Magazynier

prace na magazynie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dobra organizacja pracy Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole Uprawnienia: kultura osobista...